O firmie

Jesteśmy zespołem kompetentnych inżynierów geodetów, którzy swoje doświadczenie zdobywali w pracy w instytucjach państwowych, realizując zadania z zakresu modernizacji, odnowienia i zakładania ewidencji gruntów, map tematycznych, map glebowych i wielu innych działach ważnych dla gospodarki.

Zdobyte doświadczenia pozwoliły nam na utworzenie własnej firmy, która współpracuje z inwestorami z Polski i Europy realizując projekty na terenie całego kraju. Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny sprzęt geodezyjny, technologię GPS i efektywne narzędzia informatyczne. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej, współpracujemy z inwestorami z całego kraju i z zagranicy.

Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm sektora państwowego i prywatnego, samorządów lokalnych oraz firm projektowych i budowlanych. Świadczymy usługi najwyższej jakości a naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę.

Firma MAPA zaprasza do współpracy projektantów, firmy deweloperskie, budowlane oraz inne podmioty działające w branży geodezyjnej.

Wśród naszych dotychczasowych Klientów zyskaliśmy opinię firmy solidnej, uczciwej i rzetelnej.